Kalender

19 juli t/m 1 september 2019
Zomervakantie
1 september 2019
Islamitisch nieuwjaar
2 september 2019
start schooljaar 2019-2020
4 september 2019
controle hoofdluis
5 september 2019
Swim2Play groep 8
Van 13:00 tot 14:00
9 september 2019
informatieavond groep 1 t/m 4
Van 19:15 tot 20:15
9 september 2019
informatieavond groep 5 t/m 8
Van 20:30 tot 21:30
10 t/m 13 september 2019
startgesprekken (week 1)
12 september 2019
Swim2Play groep 7
Van 13:00 tot 14:00
16 t/m 20 september 2019
startgesprekken (week 2)
16 september 2019
MR-startvergadering
Van 19:30 tot 21:30
17 september 2019
Prinsjesdag
19 september 2019
Swim2Play groep 6
Van 13:00 tot 14:00
20 t/m 29 september 2019
Nationale Sportweek
24 september 2019
SCS 40 jaar!
24 september 2019
Lustrum sport- en speldag
Van 08:30 tot 14:30
25 t/m 24 september 2019
start Kinderpostzegelactie
Van 12:15 tot 14:30
26 september 2019
Opnames lustrumfilm (dag 1)
Van 08:30 tot 14:30
26 september 2019
Swim2Play groep 5
Van 13:00 tot 14:00
27 september 2019
Opnames lustrumfilm (dag 2)
Van 08:30 tot 14:30
30 september t/m 1 oktober 2019
Joods nieuwjaar
2 t/m 13 oktober 2019
Kinderboekenweek
2 oktober 2019
Klusavond I
Van 19:00 tot 23:00
3 oktober 2019
Swim2Play groep 4
Van 13:00 tot 14:00
4 oktober 2019
Dierendag
5 oktober 2019
Dag van de Leerkracht
7 t/m 11 oktober 2019
Week van de Pauzehap (5 t/m 8)
7 oktober 2019
jaarvergadering MR / OV
Van 19:30 tot 21:30
10 oktober 2019
Swim2Play groep 3
Van 13:00 tot 14:00
14 t/m 16 oktober 2019
werkweek groep 7
17 oktober 2019
Swim2Play groep 1/2c
Van 13:00 tot 14:00
19 t/m 27 oktober 2019
Herfstvakantie
28 oktober 2019
Studiedag (kinderen vrij)
30 oktober 2019
controle hoofdluis
31 oktober 2019
Swim2Play groep 1/2b
Van 13:00 tot 14:00
6 november 2019
OPEN DAG
Van 09:00 tot 12:00
7 november 2019
Swim2Play groep 1/2a
Van 13:00 tot 14:00
8 t/m 15 november 2019
MediaMasters (8)
11 november 2019
Sint Maarten
13 t/m 14 november 2019
10-minuten gesprekken (kleuters)
14 november 2019
Swim2Play groep 8
Van 13:00 tot 14:00
21 november 2019
Swim2Play groep 7
Van 13:00 tot 14:00
22 november 2019
Klassenavond groep 8
Van 18:00 tot 22:30
28 november 2019
Schoen zetten (1 t/m 8)
28 november 2019
Swim2Play groep 6
Van 13:00 tot 14:00
5 december 2019
Sinterklaas
5 december 2019
kinderen vrij (middag)
Van 12:15 tot 14:30
12 december 2019
Swim2Play groep 5
Van 13:00 tot 14:00
12 december 2019
voorlichtingsavond VO (groep 8)
Van 19:30 tot 21:30
17 december 2019
Kerstboompjes versieren
18 december 2019
Schoolschaatsen????
19 december 2019
Swim2Play groep 4
Van 13:00 tot 14:00
19 december 2019
Kerstdiner
Van 17:15 tot 19:30
Lees meer ›
20 december 2019
kinderen vrij (middag)
Van 12:15 tot 14:30
21 december 2019 t/m 5 januari 2020
Kerstvakantie
25 december 2019
1e kerstdag
26 december 2019
2e kerstdag
31 december 2019
Oudejaarsdag
1 januari 2020
Nieuwjaarsdag
6 januari 2020
Groep 8 dag Grotius College
8 januari 2020
controle hoofdluis
9 januari 2020
Swim2Play groep 3
Van 13:00 tot 14:00
16 januari 2020
Swim2Play groep 1/2c
Van 13:00 tot 14:00
17 januari 2020
EXTRA MARGEDAG (kinderen vrij)
21 t/m 23 januari 2020
adviesgesprekken VO groep 8
23 januari 2020
Swim2Play groep 1/2b
Van 13:00 tot 14:00
24 januari 2020
1e rapport mee
30 januari 2020
Swim2Play groep 1/2a
Van 13:00 tot 14:00
6 februari 2020
Swim2Play groep 8
Van 13:00 tot 14:00
13 februari 2020
Swim2Play groep 7
Van 13:00 tot 14:00
14 februari 2020
Valentijnsdag
15 februari 2020
Griezelfeest groep 8
Van 18:00 tot 23:00
20 februari 2020
Kronkeldonck verkleedfeest
Van 08:30 tot 12:15
20 februari 2020
Disco groep 7 en 8
Van 11:45 tot 13:00
20 februari 2020
kinderen vrij (middag)
Van 12:15 tot 14:30
21 februari 2020
Studiedag (kinderen vrij)
22 februari t/m 1 maart 2020
Voorjaarsvakantie
4 maart 2020
controle hoofdluis
5 maart 2020
Swim2Play groep 6
Van 13:00 tot 14:00
11 maart 2020
Petatteketoernooi dag 1 (6 t/m 8)
Van 13:15 tot 16:00
12 maart 2020
Swim2Play groep 5
Van 13:00 tot 14:00
16 t/m 20 maart 2020
Expeditie Lekker in je Vel (groep 7)
16 t/m 20 maart 2020
Nationale School!week
18 maart 2020
OPEN DAG
Van 09:00 tot 12:00
18 maart 2020
Petatteketoernooi dag 2 (6 t/m 8)
Van 13:15 tot 16:00
19 maart 2020
Stapel Gezond (groep 5)
19 maart 2020
Over de Tong (groep 6)
19 maart 2020
Ik eet het beter (groep 8)
19 maart 2020
Swim2Play groep 4
Van 13:00 tot 14:00
25 maart 2020
Pannenkoekentoernooi dag 1 (3 t/m 5)
Van 13:15 tot 16:00
26 maart 2020
Swim2Play groep 3
Van 13:00 tot 14:00
1 april 2020
STUDIEDAG KLEUTERS (kleutergroepen vrij!)
1 april 2020
Pannenkoekentoernooi dag 2 (3 t/m 5)
Van 13:15 tot 16:00
2 april 2020
Swim2Play groep 1/2c
Van 13:00 tot 14:00
8 april 2020
4x4 voetbal (groep 7 en 8)
Van 13:30 tot 17:30
9 april 2020
Swim2Play groep 1/2b
Van 13:00 tot 14:00
10 april 2020
kinderen vrij
10 april 2020
Goede Vrijdag
12 april 2020
1e Paasdag
13 april 2020
2e Paasdag
15 april 2020
4x4 voetbal (groep 5 en 6)
Van 13:30 tot 17:30
16 april 2020
Swim2Play groep 1/2a
Van 13:00 tot 14:00
17 april 2020
Koningsspelen 2020
Van 08:30 tot 13:00
17 april 2020
kinderen vrij (middag)
Van 13:00 tot 14:30
21 t/m 23 april 2020
Centrale Eindtoets groep 8
22 april 2020
4x4 voetbal (groep 3 en 4)
Van 13:30 tot 17:30
22 april 2020
Klusavond II
Van 19:00 tot 23:00
23 april 2020
Swim2Play groep 8
Van 13:00 tot 14:00
25 april t/m 10 mei 2020
Meivakantie
27 april 2020
Koningsdag
4 mei 2020
Dodenherdenking
Van 20:00 tot 20:02
5 mei 2020
Bevrijdingsdag
10 mei 2020
Moederdag
11 mei 2020
EXTRA MARGEDAG (kinderen vrij)
13 mei 2020
controle hoofdluis
14 mei 2020
Swim2Play groep 7
Van 13:00 tot 14:00
21 mei 2020
Golden Tenloop
Van 11:00 tot 15:00
21 mei 2020
Hemelvaartsdag
22 mei 2020
kinderen vrij
26 t/m 29 mei 2020
Schoolkamp groep 8
28 mei 2020
Swim2Play groep 6
Van 13:00 tot 14:00
31 mei 2020
1e Pinksterdag
1 juni 2020
2e Pinksterdag
4 juni 2020
Swim2Play groep 5
Van 13:00 tot 14:00
11 juni 2020
Schoolfotograaf
Van 08:30 tot 13:00
11 juni 2020
Swim2Play groep 4
Van 13:00 tot 14:00
18 juni 2020
Swim2Play groep 3
Van 13:00 tot 14:00
21 juni 2020
Vaderdag
25 juni 2020
Swim2Play groep 1/2c
Van 13:00 tot 14:00
26 juni 2020
Rapport 2 mee
30 juni 2020
schoolreis groep 3 t/m 7
30 juni 2020
schoolreis groep 1 en 2
1 juli 2020
Klusavond III
Van 19:00 tot 23:00
2 juli 2020
Swim2Play groep 1/2b
Van 13:00 tot 14:00
7 juli 2020
Afsluiting Tanthof Academy
Van 13:30 tot 14:30
8 juli 2020
Musical groep 8: onderbouw
Van 09:00 tot 11:30
9 juli 2020
Musical groep 8: familievoorstelling
Van 09:00 tot 11:30
9 juli 2020
Swim2Play groep 1/2a
Van 13:00 tot 14:00
10 juli 2020
Musical groep 8: bovenbouw + oud-leerlingen
Van 09:00 tot 11:30
10 juli 2020
groep 8 middag vrij
Van 12:15 tot 14:30
10 juli 2020
Afscheidsavond groep 8
Van 17:30 tot 23:30
14 juli 2020
Laatste schooldag groep 8
15 juli 2020
Zomerfeest (alle groepen)
Van 17:00 tot 19:00
16 juli 2020
Laatste schooldag groep 1 t/m 7
17 juli t/m 30 augustus 2020
Zomervakantie