Nieuws

15 maart 2020

Scholensluiting t/m 6 april

De regering heeft vandaag besloten tot het sluiten van de scholen. Dat heeft nogal wat gevolgen. Deze sluiting zal in ieder geval tot 6 april duren. Via onze website houden we de ouders en kinderen van de Simon Carmiggeltschool op de hoogte. De informatie op deze pagina wordt regelmatig aangevuld.

Scholensluiting t/m 6 april
Ouders van onze school zullen op korte termijn een bericht ontvangen via Schoudercom met nadere informatie.

 

Verder hebben we een speciale pagina op onze website aangemaakt waarop we u de komende periode van informatie zullen voorzien over bijvoorbeeld thuiswerken en aanvullende maatregelen / regelingen vanuit het schoolbestuur Librijn. De speciale pagina is te vinden via:

 

www.simoncarmiggeltschool.nl/scholensluiting