Even voorstellen

Op deze pagina kunt u meer te weten komen over de directie, leerkrachten en stagiaires die op onze school actief zijn en de vele vrijwilligers die de Simon Carmiggeltschool rijk is. Door te klikken op de knop "Groep .." bij de juf of meester, komt u op de groespagina met nieuws en foto's...

Ons team van 2021-2022 bestaat uit de volgende personen

Directie

Ewout van Asperdt

directeur
werkdagen: dinsdag t/m vrijdag
directie@simoncarmiggeltschool.nl  
015-2610409

Leerkrachten

Anne Bonneveld

werkdagen: maandag t/m donderdag
Groep 4 - Bekijk groep ›

Arline Preuninger

specialist rekenen
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
Groep 6 - Bekijk groep ›

Charlie de Rooij

werkdagen: maandag en dinsdag
Groep 6 - Bekijk groep ›

Conny Hoeksema

werkdagen: maandag t/m vrijdag
Groep 1/2a - Bekijk groep ›
Groep 1/2b - Bekijk groep ›

Diana Perlot

leerkracht Tanthof Academy | specialist hoogbegaafdheid
werkdagen: maandag t/m vrijdag
Groep 8 - Bekijk groep ›
Tanthof Academy - Bekijk groep ›

Hetty Verbeek

specialist jonge kind
werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag
Groep 1/2b - Bekijk groep ›

Ilva Kuijpers

werkdagen: maandag t/m vrijdag
Groep 1/2c - Bekijk groep ›
Groep 4 - Bekijk groep ›

Ingrid Meinders

Intern Begeleider
werkdagen: dinsdag, donderdag en vrijdag

Jeffrey Toet

locatieleider | specialist ICT | secretaris MR | eventmanager
werkdagen: maandag t/m vrijdag
Groep 5 - Bekijk groep ›

Leonie Kah

specialist leren & innoveren
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
Groep 5 - Bekijk groep ›

Mandy Burggraaff

vakleerkracht bewegingsonderwijs
werkdagen: maandagmiddag, dinsdag, donderag en vrijdag

Marloes Ruis

werkdagen: maandag t/m vrijdag
Groep 3 - Bekijk groep ›

Mirjam van der Knaap

specialist jonge kind
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
Groep 1/2a - Bekijk groep ›

Sander Dekker

werkdagen: maandag t/m vrijdag
Groep 7 - Bekijk groep ›

Sanne van Paassen

werkdagen: donderdag en vrijdag
Groep 1/2c - Bekijk groep ›

Stagiaires


Conciërges

Marjolein Nienhuis

werkdagen: maandagmiddag, dinsdagmiddag, donderdagmiddag, vrijdagmiddag

Vrijwilligers

Anke van Niekerk

leerlingenhulp

Annelies de Munck

ondersteuning natuuronderwijs | onderhoud groenvoorziening

Conny van den Berg

leerlingenhulp

Hans van der Kooij

leerlingenhulp

Hans van der Zijde

algemene ondersteuning | zang- / muziekles groep 8

Marguerite Visser

administratie

Ruud Bakhuis

ICT-ondersteuning | technische ondersteuning